Biuro prasowe

2017-05-11

Renata Lach nowym członkiem zarządu Rossmann SDP

4 maja walne zgromadzenie wspólników Rossmann SDP podjęło uchwałę w sprawie powołania pani Renaty Lach do zarządu spółki, w której pełni funkcję wiceprezesa ds. finansowych.

Renata Lach jest absolwentką wydziału ekonometrii i statystyki Akademii Ekonomicznej (obecnie Uniwersytet Ekonomiczny) we Wrocławiu. Karierę zawodową rozpoczęła w 1994 r. w należącym do "wielkiej czwórki" PricewaterhouseCoopers (audyt, usługi doradcze, doradztwo podatkowe). Jako dyrektor w dziale audytu PwC realizowała projekty finansowe dla największych spółek z branży FMCG oraz usług. Wśród nich były projekty związane z poprawą efektywności przepływów pieniężnych w warunkach kryzysu finansowego, oceny wartości finansowej aktywów, projekty związane z raportowaniem i oceną systemów kontroli wewnętrznej, projekty finansowe związane z podziałem i połączeniem spółek.

W 2011 r. dołączyła do Makro Cash and Carry Polska S.A., międzynarodowej firmy działającej w branży handlu hurtowego. Kierując przez 5 lat zespołem finansów i księgowości z sukcesem przeprowadziła transformację procesów finansowych, wprowadzając nowoczesne rozwiązania wspierające strategię firmy.

Posiada certyfikat ACCA (the Association of Chartered Certified Accountants).

Mężatka, mama dwójki dzieci. Wolny czas spędza z rodziną - najchętniej żeglując, podróżując po Polsce i nie tylko, lub czytając książki.

Do pobrania

powrót

Kontakt dla mediów

Agata Nowakowska

Rzecznik Prasowy Rossmann SDP Sp. z o.o.
Rzecznik_Prasowy@rossmann.com.pl
+48 691 521 009

Biuro Prasowe

Biuro_Prasowe@rossmann.com.pl
Rossmann SDP Sp. z o.o.
św. Teresy 109, 91-222 Łódź
tel: +48 42 61 39 113
fax: +48 42 61 39 108
http://www.rossmann.pl