Biuro prasowe

2017-05-29

Piknik Rodzinny Rossmann Dzieciom 2017

Piraci opanują w niedzielę 4 czerwca łódzkie ZOO, gdzie po raz 16. odbędzie się organizowany przez firmę Rossmann piknik rodzinny "Rossmann Dzieciom". To jeden z nielicznych dni w roku, kiedy wszystkie dzieci wchodzą do ogrodu bezpłatnie.

Jedna z największych łódzkich firm organizuje piknik corocznie w okolicach dnia dziecka i właśnie najmłodsi mieszkańcy województwa łódzkiego są jego głównymi adresatami.

Tegoroczne wydarzenie organizowane pod hasłem "Wyspa Skarbów" zdominują piraci i marynarze. Będzie tradycyjnie wiele atrakcji od wyjątkowego, bajowego programu artystycznego, przez strefy edukacyjne, po ulubione przez małych łodzian konkursy z nagrodami. "Rossmann Dzieciom" to jednak obok zabawy także przypominanie tematów ważnych i poważnych chociaż w lekkiej piknikowej formie. Każdy, kto odwiedzi 4 czerwca ZOO będzie mógł skorzystać z mini warsztatów pierwszej pomocy przedmedycznej prowadzonych przez profesjonalnych ratowników. Jak przystało na piknik nie może zabraknąć także cukrowej waty i przysmaków z grilla.

Impreza ma zawsze akcent charytatywny i do udziału w niej zapraszani są wychowankowie łódzkich domów dziecka.  Każdy z nich otrzymuje specjalny upominek.

Początek pikniku godz. 10:00.

Do pobrania

powrót

Kontakt dla mediów

Agata Nowakowska

Rzecznik Prasowy Rossmann SDP Sp. z o.o.
Rzecznik_Prasowy@rossmann.com.pl
+48 691 521 009

Biuro Prasowe

Biuro_Prasowe@rossmann.com.pl
Rossmann SDP Sp. z o.o.
św. Teresy 109, 91-222 Łódź
tel: +48 42 61 39 113
fax: +48 42 61 39 108
http://www.rossmann.pl