Biuro prasowe

2019-05-13

Domol – dobra jakość i cena

Płyn do mycia naczyń Domol, marki własnej Rossmanna, w badaniu Polskiego Instytutu Badań Jakości został najlepiej oceniony przez klientów w klasyfikacji „Stosunek jakości do ceny”.

Klienci, decydując się na konkretny płyn, biorą pod uwagę stosunek jakości do ceny. Pod tym względem Domol okazał się bezkonkurencyjny. Płyn ten zdobył wyższe niż średnie noty we wszystkich kategoriach badania odnoszących się do jakości, a jednocześnie najwyższą ocenę, jeśli chodzi o akceptowalność ceny. Kolejne miejsca zajęły Morning Fresh i Fairy.

Także w klasyfikacji generalnej Domol zajął wysoką, trzecią pozycję (za Morning Fresh i Fairy). Klienci szczególnie podkreślali jego dobry wpływ na dłonie, łatwość dozowania, a przede wszystkim – przystępną cenę.

Polski Instytut Badań Jakości (PIBJA) to niezależny instytut badawczy, specjalizujący się w badaniach konsumenckich. PIBJA nie pracuje na zlecenie usługodawców lub sprzedawców. Badanie dotyczące płynów do naczyń przeprowadzono od marca do kwietnia br, metodą CAWI.

Oceniono 10 najpopularniejszych marek płynów do naczyń (Biały Jeleń, Domol, Fairy, Frosch, Kraft, Ludwik, Morning Fresh, Pur, Tymek, W5).

Jakub Jankowski

powrót

Kontakt dla mediów

Agata Nowakowska

Rzecznik Prasowy Rossmann SDP Sp. z o.o.
Agata_Nowakowska@rossmann.com.pl
+48 691 521 009

Dział Rzecznika Prasowego

Rzecznik_Prasowy@rossmann.com.pl
Rossmann SDP Sp. z o.o.
św. Teresy 109, 91-222 Łódź
tel: +48 42 61 39 113
fax: +48 42 61 39 108
http://www.rossmann.pl